• Σύνθεση Ομάδας
  • Βαθμολογία
  • Πρόγραμμα
  • Photos
  • Videos
  • Σχετικά Νέα

 

Προπονητής: Κουγιουμτζόγλου Χρήστος
 
 

Αθλήτρια

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΤΑΝΙΑ

ΓΛΥΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΤΟΛΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΓΛΙΓΟΡ ΒΑΝΕΣΑ

ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΚΑΣΟΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΑΡΑΪ ΙΩΑΝΝΑ    (Α)

ΤΣΑΤΟΥΜΑ ΟΛΓΑ

ΓΚΕΓΚΑΪ ΑΝΝΑ

ΜΠΕΝΤΕΒΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

 

 

Α΄ Φάση

#

Ομάδα

Αγώνες

Νίκες

Ήττες

Σετ Υπέρ

Σετ Κατά

Βαθμοί

 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Β)

 7

 6

 1

 19

 4

 13

 PERISTERI VOLLEY (Β)

 7

 6

 1

 20

 5

 13

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Β)

 7

 5

 2

 17

 7

 12

 ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ(Β)

 7

 4

 3

 14

 11

 11

 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Β) 

 7

 3

 4

10

 13

 10

 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(Β)

 7

 3

 4

 9

 15

 10

 ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ) 

 7

 1

 6

 5

 18

 8

 ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ(Γ)

 7

 0

 7

 0

 21

 7



   

    A΄ Φάση

Ημερομηνία

Ώρα

Αγώνας

Γήπεδο

Σκόρ

 
   

Γύρος 1

 

1η αγωνιστική

 

Κυριακή 12/01/2014

 19:00

 ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ(Β)

 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Β)

 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 0

 3

 

Κυριακή 12/01/2014

 15:30

 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Β)

PERISTERI VOLLEY (Β)

 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."

 0

 3

 

Σάββατο 25/01/2014

 18:30

 ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ(Γ)

 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(Β)

 ΑΛΙΜΟΥ

 0

 3

 
   

2η αγωνιστική

 

Κυριακή 15/12/2013

 20:00

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Β)

 ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)

 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

 3

 0

 

Κυριακή 15/12/2013

 16:30

 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Β)

 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Β)

 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 3

 0

 

Κυριακή 15/12/2013

 12:30

PERISTERI VOLLEY (Β)

 ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ(Γ)

 9o ΓΥΜΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (KΑΡΒΟΥΝO)

 3

 0

 
 

3η αγωνιστική

Κυριακή 19/01/2014

 18:00

 ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ(Β)

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Β)

 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

 1

 3

 

Κυριακή 19/01/2014

 18:30

 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(Β)

PERISTERI VOLLEY (Β)

 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 0

 3

 

Κυριακή 19/01/2014

 15:30

 ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ(Γ)

 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Β)

 ΑΛΙΜΟΥ

 0

 3

 
 

4η αγωνιστική

Κυριακή 26/01/2014

 18:00

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Β)

 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Β)

 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

 3

 0

 

Κυριακή 26/01/2014

 20:00

 ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)

 ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ(Β)

 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

 0

 3

 

Κυριακή 26/01/2014

 12:30

 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Β)

 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(Β)

 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 3

 0

 
 

5η αγωνιστική

Κυριακή 02/02/2014

 15:30

 ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ(Γ)

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Β)

 ΑΛΙΜΟΥ

 0

 3

 

Κυριακή 02/02/2014

 15:30

 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Β)

 ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)

 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."

 3

 0

 

Σάββατο 01/02/2014

 10:30

PERISTERI VOLLEY (Β)

 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Β)

 9o ΓΥΜΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (KΑΡΒΟΥΝO)

 3

 1

 
 

6η αγωνιστική

Κυριακή 09/02/2014

 18:00

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Β)

 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(Β)

 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

 3

 0

 

Κυριακή 09/02/2014

 20:00

 ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)

 ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ(Γ)

 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

 3

 0

 

Κυριακή 09/02/2014

 09:30

 ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ(Β)

 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Β)

 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

 1

 3

 
   

7η αγωνιστική

 

Κυριακή 16/02/2014

 12:30

PERISTERI VOLLEY (Β)

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Β)

 9o ΓΥΜΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (KΑΡΒΟΥΝO)

 3  1  

Κυριακή 16/02/2014

 15:00

 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(Β)

 ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)

 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 3  2  

Σάββατο 15/02/2014

 18:30

 ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ(Γ)

 ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ(Β)

 ΑΛΙΜΟΥ

 0  3  
   

8η αγωνιστική

 

Σάββατο 22/02/2014

 17:00

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Β)

 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Β)

 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

 1  3  

Κυριακή 23/02/2014

 20:00

 ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)

PERISTERI VOLLEY (Β)

 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

 0  3  

Κυριακή 23/02/2014

 09:30

 ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ(Β)

 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(Β)

 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

 3  0  

Σάββατο 22/02/2014

 12:00

 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Β)

 ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ(Γ)

 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ."

 3  0  
   

9η αγωνιστική

 

Κυριακή 09/03/2014

 14:30

 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(Β)

 ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)

 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 3  0  

Σάββατο 08/03/2014

 10:30

PERISTERI VOLLEY (Β)

 ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ(Β)

 9o ΓΥΜΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (KΑΡΒΟΥΝO)

 2  3  

Κυριακή 09/03/2014

 15:00

 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ(Β)

 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Β)

 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 3  1  
   

 

 

{gallery}Agwnes/Pagoraside b vs PORFYRAS 16-02-2014:250:::0{/gallery}