• Σύνθεση Ομάδας
  • Βαθμολογία
  • Πρόγραμμα
  • Σχετικά Νέα
  • Photos
  • Videos

 

Προπονητής: Κουγιουμτζόγλου Χρήστος
 
 

Αρ

Αθλήτρια

Θέση

1

ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΑ

Κεντρικός

6

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Α)

Ακραία

7

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΜΙΝΑ

Ακραία

14

ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

Κεντρικός

13

ΒΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΤΑ

Διαγώνιος

17

ΚΑΡΑΪ ΙΩΑΝΝΑ

Libero

18

ΓΚΕΓΚΑΙ ΑΝΝΑ

Πασαδόρος

9

ΠΑΤΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Ακραία

5

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

Κεντρικός

2

ΞΑΝΘΑΚΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ

Κεντρικός

4

ΜΠΑΡΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

Πασαδόρος

11

ΤΣΑΤΟΥΜΑ ΟΛΓΑ

Διαγώνιος

 

 

A΄ Φάση

#

Ομάδα

Αγώνες

Νίκες

Ήττες

Σετ Υπέρ

Σετ Κατά

Βαθμοί

ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

 8

 7

 1

 23

 4

 15

PERISTERI VOLLEY

 8

 7

 1

 23

 5

 15

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Α)

 8

 7

 1

 22

 5

 15

ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 8

 5

 3

 15

 7

 13

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Α)

 8

 4

 4

 12

 13

 12

ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ

 8

 3

 5

 10

 17

 11

ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 

 8

 2

 6

 7

 19

 10

ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(Α)

 8

 1

 7

 5

 21

 9

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

 8

 0

 8

 0

 24

 7


   

    Α' Φάση

Ημερομηνία

Ώρα

Αγώνας

Γήπεδο

Σκόρ

 
   

1η αγωνιστική

 

Κυριακή 12/01/2014

 12:00

 ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Α)

 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ

 0

 3

 

Κυριακή 12/01/2014

 17:00

 ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ

 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ

 3

 0

 

Σάββατο 01/03/2014

 14:00

 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

 PERISTERI VOLLEY

 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)

 2  3  

Σάββατο 18/01/2014

 19:30

 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(Α)

 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

 0

 3

 
   

2η αγωνιστική

 

Κυριακή 15/12/2013

 11:00

 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Α)

 ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ

 3

 0

 

Κυριακή 15/12/2013

 19:30

 ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Α)

 ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 3

 0

 

Σάββατο 14/12/2013

 14:45

 ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ

 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

 0

 3

 

Κυριακή 15/12/2013

 10:30

 PERISTERI VOLLEY

 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

 9o ΓΥΜΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (KΑΡΒΟΥΝO)

 3

 0

 
 

3η αγωνιστική

Κυριακή 19/01/2014

 17:00

 ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Α)

 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ

 3

 0

 

Κυριακή 19/01/2014

 12:15

 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

 ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Α)

 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)

 3

 1

 

Κυριακή 19/01/2014

 14:30

 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(Α)

 PERISTERI VOLLEY

 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ

 0

 3

 

Κυριακή 19/01/2014

 19:00

 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

 ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ

 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

 0

 3

 
 

4η αγωνιστική

Σάββατο 25/01/2014

 14:15

 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Α)

 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ

 0

 3

 

Κυριακή 26/01/2014

 12:00

 ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ

 0

 3

 

Κυριακή 26/01/2014

 19:30

 ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Α)

 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 3

 0

 

Κυριακή 26/01/2014

 10:00

 ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ

 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(Α)

ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

 3

 1

 
 

5η αγωνιστική

Κυριακή 02/02/2014

 19:00

 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Α)

 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

 0

 3

 

Κυριακή 02/02/2014

 12:30

 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

 ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)

 3

 0

 

Κυριακή 02/02/2014

 17:00

 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(Α)

 ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Α)

 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ

 0

 3

 

Κυριακή 02/02/2014

 10:30

 PERISTERI VOLLEY

 ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ

 9o ΓΥΜΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (KΑΡΒΟΥΝO)

 3

 0

 
 

6η αγωνιστική

Κυριακή 09/02/2014

 11:00

 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Α)

 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(Α)

 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ

 3

 0

 

Κυριακή 09/02/2014

 12:00

 ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ

 3

 0

 

Κυριακή 09/02/2014

 11:45

 ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ

 0

 3

 

Κυριακή 09/02/2014

 19:30

 ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Α)

 PERISTERI VOLLEY

 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 3

 2

 
   

7η αγωνιστική

 

Κυριακή 16/02/2014

 10:30

  PERISTERI VOLLEY

 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Α)

 9o ΓΥΜΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (KΑΡΒΟΥΝO)

 3  0  

Κυριακή 16/02/2014

 17:00

 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(Α)

 ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ

 1  3  

Κυριακή 16/02/2014

 19:00

 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

 ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

 0  3  

Κυριακή 16/02/2014

 11:30

 ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ

 ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Α)

ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

 0  3  
   

8η αγωνιστική

 

Κυριακή 23/02/2014

 11:00

 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Α)

 ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ

 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ

 3  1  

Κυριακή 23/02/2014

 12:00

 ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 PERISTERI VOLLEY

 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ

 0  3  

Κυριακή 23/02/2014

 17:00

 ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(Α)

 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ

 3  0  

Κυριακή 23/02/2014

 

 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ

 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.)

 3  0  
   

9η αγωνιστική

 

Κυριακή 09/03/2014

 19:30

 ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Α)

 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Α)

 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 3  0  

Κυριακή 09/03/2014

 11:15

 ΑΣ ΦΟΙΝΙΞ

 ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

 3  1  

Κυριακή 09/03/2014

 10:30

 PERISTERI VOLLEY

 ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 9o ΓΥΜΝ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (KΑΡΒΟΥΝO)

 3  0  

Κυριακή 09/03/2014

 17:00

 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ(Α)

 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ

 0  3  
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{gallery}Agwnes/Pagorasides A vs Finix 02-02-2014:250:::0{/gallery}{gallery}Agwnes/Pagorasides A in petroupoli 09-02-2014:250:::0{/gallery}